Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Wysuwany panel menu w jQuery
Menu
Enarto Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogród
Autor Wiadomość
Ami 

Poziom Średnio Zaawansowany

Imię: Ami
Nazwisko: Aizawa
Orientacja: Biseksualna
Rasa: Mieszaniec
Funkcja: Główny administrator i spamer. Pomiata wszystkimi wokół, pisze niegramatycznie, czasem z błędami ale innym potrafi to perfidnie wytykać.
Typ: Uległa
Status: Uczennica
Magia: Biała i Czarna
Sympatia: Porzuć magię i nie ukrywaj ich, pokaż mi swoje kolory~Brak
Aktualny ubiór: Przydługi czarny T-shirt i bluza nauczyciela ;w;
Ekwipunek: Podstawowa różdżka, pamiętnik, telefon
Zwierzątko: Kot Levi (wymowa Rivai) rasy Birmańskiej
Monety: 470
Punkty Doświadczenia: 0/300
Mana: 300/300
Tytuł: Miszcz nieogarniania~
Wysłany: 2013-10-26, 13:58   Ogród  

Wielu uczniów uznaje to miejsce z najpiękniejsze w całym obrębie Akademii Enarto. Piękne kwiaty, drzewa wiśni jak i rośliny potrzebne do wyważania eliksirów, brak chodnika tylko ścieżka wydeptana w trawie... Miejsce idealne na randki i spotkania, jednak czasem odbywają się tu lekcje botaniczne.
dlatego zmruż oczy i odnajdź swój spokój.

Przyjaciele: Spokojne czasy czynią nad ślepymi {...}
Znajomi: Oni nie pojmują... {Chelsea}
Wrogowie: Nasze spotkanie nie ma żadnych kolorów, wyziera z niego monochrom {...}

Chłopak: Porzuć magię i nie ukrywaj ich, pokaż mi swoje kolory {...}
PMS: Wymachuję przed Twoimi oczyma swoją nieidealną miłością {0}

Rezerwacja

Nelliel

Poziom Podstawowy

Imię: Nelliel
Nazwisko: Toyokawa
Rasa: Człowiek
Status: uczeń
Magia: biała, neut, czarna
Sympatia: gorący romans, różnica przekonań, historia o nas.
Aktualny ubiór: Zwiewna rozkloszowana sukienka do kolan w kolorze ciemnozielonym, czarne zakolanówki i skórzana, czarna kurtka. Na nogach zielone pantofelki, w odcieniu nieco innym niż sukienka, ale bardzo zbliżonym do włosów.
Monety: 494
Fabularnie: zajęta
Wysłany: 2013-11-21, 22:44     

Z pełnych, okrągłych usteczek wyrwało się westchnięcie. Zielonowłosa dziewczyna opadła ciężko na jedną z drewnianych ławek, zaraz tego żałując - jej pupa nieprzyjemnie odczuła zderzenie z twardą powierzchnią. Zacisnęła usta, by nie jęknąć kiedy ból przeszył ją aż do kręgosłupa, i rozsiadła się najwygodniej jak mogła na sztywnym siedzisku. Średniej wielkości, ale ciężka jak diabli kremowa walizka upstrzona czarnymi serduszkami stała posłusznie tuż obok ławki.Gęste włosy opadły miękkimi falami na jej ramiona, dziś rozpuszczone. Wypuściła głośno powietrze z ust nadymając policzki i rozejrzała się dookoła, zakładając nogę na nogę i odchylając głowę w tył. Chwilę bawiła się swoim butem, na przemian wykładając i wkładając go na pięcie. Idealne miejsce na odpoczynek, o ile nie ma nocy, a dookoła rośliny i zwierzęta nie wydają różnych odgłosów pobudzających twoją wyobraźnię. Już po chwili, kiedy sobie to uświadomiła zawierciła się niespokojnie, rozglądając się. Cholerny pociąg! miała być ponad dwie godziny wcześniej, ale pkp, jak to pkp, zadziwiało swoim zorganizowaniem pracy. Poczuła dziwną falę strachu płynącą od klatki piersiowej, ale szybko ją stłamsiła. Chwila odpoczynku, i prosto do szkoły. Budynek był przecież tuż obok. Poprawiła rąbki sukienki, jakby nagle sie podwinęły przez niewidzialny podmuch i przygryzła wargę, szukajac wzrokiem dalszej ścieżki prowadzącej do szkoły.

Takeru 

Poziom Podstawowy

Imię: Takeru
Nazwisko: Shiba
Orientacja: Heteroseksualna
Rasa: Kemonomimi
Typ: Dominujący
Status: Uczeń
Magia: Biała
Zwierzątko: 1. Wilk - Kaizoku 2. Pies - Milly
Monety: 490
Punkty Doświadczenia: 0/200
Mana: 200
Wysłany: 2013-11-22, 16:25     

Takeru przyszedł do ogrodu z torbą i swoimi zwierzętami. Wprawdzie powinien być teraz w akademiku i się rozpakowywać, ale jak to jego wilcza natura, musiał zasmakować nocnej przechadzki n nowym miejscu. Gdy tak szedł, zauważył pewną dziewczynę siedzącą samotnie na ławce w ogrodzie. Spuścił zwierzęta ze smyczy by się pobawiły, a sam podszedł po dziewczyny. W końcu to pierwsza spotkana osoba akademii.
- Cześć! Nazywam się Takeru. Jestem tu nowy, ale patrząc na ciebie to ty chyba też - uśmiechnął się do niej. - Mogę się przysiądź?
Czekałem na reakcję dziewczyny. Może ta osoba polubi mnie takim jakim jestem, nie zwracając uwagi na mój wygląd.
- Słuchaj, to pewnie niegrzeczne, ale powiedz, jak masz na imię? - grzecznie zapytałem dziewczynę. Coś czuję, że jest to początek dobrej przyjaźni.

Nelliel

Poziom Podstawowy

Aktualny ubiór: Zwiewna rozkloszowana sukienka do kolan w kolorze ciemnozielonym, czarne zakolanówki i skórzana, czarna kurtka. Na nogach zielone pantofelki, w odcieniu nieco innym niż sukienka, ale bardzo zbliżonym do włosów.
Wysłany: 2013-11-22, 21:34     

Zacisnęła palce na poręczy i spięła się na chwileczkę, kiedy dostrzegła zacienioną, obcą sylwetkę na dróżce, jednak strach pobudzany wyobraźnią przeszedł, kiedy zjechała wzrokiem w dół dostrzegając dwie psopodobne sylwetki u jego boku. Zaraz zauważyła też takie detale jak swobodny chód, no i z cienia wyłoniła się całkiem przystojna, ale raczej niegroźna twarz ciemnowłosego chłopaka, chyba w jej wieku ale głowy sobie nie dała za to uciąć. Ona sama z resztą, dzięki dużym oczom i całkiem dziecinnym rysom twarzy wyglądała na nie więcej niż 14-15 lat. Jedynym zgrzytem w tym dziecinnym wyglądzie były kobiece kształty, a szczególnie duże piersi, które teraz zakrywała ciemnozielona sukienka. Na chwilę jej uwaga skupiła się na puszczanych zwierzętach, które rozbiegły się w różne strony ogrodu i zacmokała głośno z nadzieją, że któryś z nich odważy się do niej podejść. Obydwa wzięła za psy, tym bardziej, że z pewnością nie spodziewała się tu tak dzikich zwierząt jak wilków, chociaż ktoś obił jej o uszy, że to miejsce jest magiczne i że może spotkać się z czymś, co nie śniło jej się nawet. Ale była bardziej nastawiona tym do ludzi, aniżeli zwierząt... Sama z reszta nie wiedziała, czego ma się tu spodziewać.
Chłopak swobodnie rozsiadł się koło niej, miał taki miły, naturalny ton głosu, że od razu zapałała do niego sympatią. Na jej twarzy rozkwitł uśmiech. - Jasne, siadaj. - zachęciła, lekko przesuwając się w bok, w kąt ławki, choć miejsca i tak było sporo. Nagle jej uwagę zwróciły uszy, wystające z jego kruczoczarnej czupryny i to na nich zawiesiła wzrok, szeroko otwierając oczy i rozwierając usteczka. Poczuła, że porusza ustami. _ Nell. - przedstawiła się, na moment odrywając się i spoglądając w jego twarz. Jej ręka bezwiednie uniosła się w górę, opuszkami muskając jego uszy. - Łał! - oj, czy ona powiedziała to na głos? Zaraz opamiętała się cofając rękę dosyć gwałtownie. - O matko. Przepraszam. Przepraszam. Ja tylko... - zawiesiła się szukając odpowiednich słów. Ale fajne. Ale urocze. Ale bajeranckie. - Są prawdziwe? - oh, chyba jeszcze nie widziała ogona. W jej głosie słychać było ekscytację i niedowierzanie. No cóż, pierwszy raz spotkała się z czymś takim. Jej nikłe zdolności magiczne raczej przy tym wysiadały...

Takeru 

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-22, 22:45     

- Tak, są prawdziwe. To są wilcze uszy. Zresztą ogon też jest wilczy. Taki już się urodziłem. - powiedział do Nell. - Ale jestem taki sam jak reszta. Przez te atrybuty byłem wyśmiewany w szkole. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie.
Niefajnie jest wspominać głupie żarty jego kolegów i koleżanek na temat jego wyglądu. Z Nell Takeru czuł się świetnie. Nigdy wcześniej nie zaznał takiego uczucia. Zobaczył dziewczynę pod zupełnie innym kątem. Zwrócił uwagę na jej uśmiech, oczy i wygląd.
- Chciałabyś poznać moje zwierzęta? - zapytał. - Są bardzo przyjazne, mimo iż jeden to wilk, ale nie musisz się go bać. Uwielbia zawierać nowe znajomości.

Nelliel

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-22, 23:13     

- Są niesamowite! - pochwaliła, pełna prawdziwego entuzjazmu. Pierwszy raz miała okazję obcować z kimś takim. Styczność z zaklęciami miała od szóstego roku życia - babcia nauczyła jej kilku uroków, a dziewczynka umiała się nimi posługiwać. Jej wiedza co do stworzeń magicznych ograniczała się jedynie do tego, że wiedziała, że są. Ale prawda ukazuje się w pełnej krasie dopiero wówczas, kiedy mamy z nią prawdziwy kontakt. Kiedy wspomniał o ogonie wychyliła się, by móc spojrzeć za chłopaka i dostrzec owłosiony, długi kształt. Najprawdziwszy ogon! Chyba wychodził z jego kości ogonowej, tak to sobie wyobraziła. Wilk! Szok malował się na jej twarzy, ale ten pozytywny. W końcu westchnęła jednak - Też bym tak chciała... - wygięła lekko usta w podkówkę, jednocześnie odgarniając kosmyk zielonych włosów, który opadł na jej oczy. Pokręciła głową na jego następne słowa i uśmiechnęła się niemal niewidocznie. - Wiem, o czym mówisz. - dorzuciła, nie wiedząc czemu dzieląc się także swoimi przeżyciami. Prawdopodobnie skłoniło ją do tego wyznanie chłopaka. Wzdrygnęła się na samą myśl, aż poczuła chłodny jesienny wiatr niemile owiewający jej skórę. Pokręciła głową. Miała całkiem podobnie, nie miała ochoty o tym myśleć. - Chętnie. - nagle jej twarz rozpromieniła się, zupełnie, jakby tamtego tematu w ogóle nie było. nie istniał. Szybko podłapała nowy, odrzucając tamten w niepamięć. - Zaraz... Wilk?

Takeru 

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-23, 10:52     

- Tak, wilk. Kaizoku, Milly chodźcie tu! - zawołał zwierzęta. Po chwili przybiegł wilk, a za nim pies. Zwierzęta patrzyły na mnie i zastanawiały się dlaczego Takeru je przywołał. - Słuchajcie, chciałbym byście poznali Nell, moją nową koleżankę.
Zwierzęta zaczęły lizać dziewczynę po twarzy. Były zadowolone z poznania nowej koleżanki.
- Jak widzisz nie zrobią ci krzywdy. Są przyjaźnie nastawione do ludzi - uspokoił dziewczynę. - Chyba cię polubiły.

Nelliel

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-23, 16:03     

Z zafascynowaniem wielkie oczka śledziły obydwa czworonogi. Wpierw ukazał się wilk, później pies - przyjrzała się im dokładnie. Wilk był nieco wyższy, postawniejszy, z dzikszym spojrzeniem - cała jego postawa emanowała... Nie wiedziała, jak to nazwać. Sam instynkt, dzikość? Pies za to wydawał się bardziej swobodny, łagodny, przyjacielski... Obawiała się tknąć wilka, kiedy jednak jej ręka zanurzyła się w jego sierści, tam już została. Westchnęła z zachwytu nad obydwoma, nie szczędząc żadnemu pieszczot; jednego podrapała za uszkiem, drugiego w podbródek... Poczuła mokre języki na swojej twarzy i odsunęła się poza ich zasięg, ale z uśmiechem. - Masz racje, są śliczne. <3 - w jej głosie była sama słodycz, jak dziecko zauroczone nowym szczeniaczkiem. Ale ona była starsza, no i miała przed soba... no, psa i wilka. Zerknęła na chłopaka zza zielonych kosmyków, wciąż obydwoma rękami głaszcząc czworonogi, dopóki im się nie znudzi. - Jestem ciekawa, co to miejsce ma jeszcze do zaoferowania. - puściła mu oczko, przygryzając różowy języczek między zębami. - Też dopiero przyjechałeś? - Spojrzała na jego torbę znacząco. Kogo jeszcze mogła tu spotkać? Niewiele wiedziała o tej akademii, także każda napotkana istota, która nie była człowiekiem, budziła w niej niemałe zainteresowanie. - Czuję się tak, jakby nagle ktoś tknął magiczną różdżką, zmieniając świat o 180 stopni i wepchnął mnie w inny świat! - przygryzła wargę. Nie wytrzymała, musiała podzielić się swoimi emocjami.

Takeru 

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-23, 19:01     

- Tak. Dzisiaj przyjechałem, ale czuję się tu jak w domu. Mam wrażenie, ze jestem już tutaj całą wieczność. Ale póki mam przyjaciół, wszystko jest okej - powiedział. Gdy Takeru rozmawiał z Nell, czuł się jakby był w siódmym niebie. Czy to możliwe, że mógł się zauroczyć? - Wiesz czuję się podobnie. Ja...
Urwał. Chłopak nie wiedział co powiedzieć, jak opisać to co czuł.
- Nell, masz ładne oczy - skomplementował Takeru. W końcu powiedział prawdę. - Ogólnie jesteś ładna. Przy tobie czuję się idealnie.
Te słowa same wyrwały się Takeru z ust. Dobrze wiedział co mówi i był tego świadomy. Nie mógł już dłużej wytrzymać. Musiał to powiedzieć.

Nelliel

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-11-23, 23:43     

- yhm. - kiwnęła głową na jego słowa, słuchając. - Jaka jest ta szkoła? - dopytała się, uznając, że chłopak wie więcej od niej o miejscu, w którym miała się teraz nie tylko uczyć, ale i mieszkać, i to przez kilka lat. jej wzrok znowu padł na budynek, teraz częściowo przesłonięty przez rozłożyste drzewa ogrodu, w którym siedziała wraz z Takeru. Zacisnęła usta w wąską linię, czując, jak gdzieś w środku niej skłębiła się znowu niepewność wymieszana ze strachem. nie miała dobrych wspomnień związanych ze starą szkołą, a ta w dodatku miała byś zupełnie inna - przepełniona rzeczami, o których nawet nie śniła.
- Hm? - znowu skierowała na niego wzrok, kiedy urwał na początku zdania. Lekko przygryzła wargę od środka. Kiedy ją skomplementował, poczuła, jak od szyi kwitnie rumieniec, kierujac się w stronę policzków. Usiłowała go zatrzymać, jednak i tak delikatne różowe plamki przyozdobiły jej twarzyczkę. Potrząsnęła lekko głową by kilka pasm opadło w przód i nieco zakryło jej policzka. - Łał. - zakłopotała się, spoglądając na niego niepewnie.
- Dzięki. Nie spodziewałam się czegoś takiego. - znaczy, takiego wyznania, oczywiście. Uśmiechnęła się lekko . - Dzięki. - powtórzyła. - Ty też jesteś w porządku. - w sumie, to miała szczęście, mogąc spotkać kogoś tak sympatycznego. W końcu mogła trafić na jakiegoś gbura, ale już w ogóle nie wiadomo co.

Takeru 

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-12-01, 21:48     

- Prawdę mówiąc nie wiem. Urodziłem się Kemonomimem, ale wychowywałem się na ziemi w Japonii. Gdy odnalazłem księgę zaklęć zacząłem się dopiero o sobie dowiadywać. Jestem tu od niedawna - powiedział do dziewczyny. Takeru był tak samo zielony w temacie magii jak ona. - Dzięki. Robi się późno. Zaprowadzić cię do akademiku?

Nelliel

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-12-01, 22:38     

- księgę zaklęć? - powtórzyła po nim jak mantrę wyginając usta lekko w dzióbek. Wyobraziła sobie grube, zakurzone tomisko w twardej okładce owiniętej materiałem, którego w części zjadły mole. Taki z zakładką w postaci ciemnej wstążeczki, którą zawsze przyczepiają do zgięcia książki. Takie, które z ciężkim 'bum' kładzie się na stole, wzniecając tumany kurzu. Matko, tyle zaklęć w jednym miejscu... Odpłynęła na chwilę w dziecinną krainę marzeń, i trochę Hogwartu, bo jej się sam automatycznie nasuwał. Ale cóż, sama miała tutaj teraz taki Hogwart, nie było co ukrywać... Jeden z czworonogów dostał solidna porcję pieszczot na grzbiecie. Przesuwała pazurkami między gęstą, miękką sierścią.
Zadrżała, wiatr musnął jej plecy, skórzana kurta i sukienka do kolan przestały chronić ją przed jesiennym zimnem. Czuła, jak całe jej ramiona pokrywają się gęsią skórką, choć oczywiście nie było tego widać pod kurteczką. - yhm, jasne, w sumie bardzo chętnie. chyba bym się pogubiła w środku, jest tu mnóstwo skrzydeł i w ogóle osobnych budynków...- pokręciła głową, kilka kosmyków niesfornie wyskoczyło z gęstej czupryny, nieco psując jej wygląd. Jej nierozgarnięcie z pewnością zaprowadzi ją nie raz na jakieś zadupie budynku, z którego nie będzie mogła znaleźć drogi powrotnej i w ogóle straci orientację. Nagle zamarzyło jej się gorące kakao. Przesunęła językiem po swoim podniebieniu.

Nelliel

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-12-08, 17:55     

Nie widząc od dłuższego czasu reakcji chłopaka, wyszła sama ;w; .

/zt/

Takeru 

Poziom Podstawowy

Wysłany: 2013-12-09, 18:27     

Sorry za brak reakcji, ale musiałem nadrabiać zaległości.

--------------------------------------------------------------------

Takeru wzruszył ramionami, po czym zawołał zwierzęta i poszedł do akademiku drugą ścieżką.

/zt/

Odpowiedz do tematu